top of page

HAKKIMIZDA

Paksa İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1985 yılında kurulmuş; yıllardır Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenköy, Caddebostan, Göztepe, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe – Kalamış gibi İstanbul metropol’ ünün gözbebeği semtlerinde, seçkin konutlar üreterek, inşaat sektöründe saygın bir yer kazanmıştır.

Paksa İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ileri düzeyde yapı üretim teknikleri, nitelikli malzeme ve üstün vasıflı iş gücü kullanarak, insanları şehirden koparmayan, şehrin merkezinde yaşayabilecekleri, güvenli, konforlu ve çağdaş mekânlar sunan, farklı estetikleri ön plana çıkaran, yapı projeleri gerçekleştirmektedir.

MİSYONUMUZ

Önümüzdeki dönemde prestijli yapılar üreterek geleceği inşa etmek yakın hedefleri arasındadır.Yapıda sağlamlık, hacimde ferahlık, malzemede kalite, detayda incelik vazgeçilmez ilkeleri arasındadır.

Paksa İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. İstanbul metropolünün seçkin ve nitelikli semtleri olan Göztepe, Suadiye, Şaşkınbakkal, Caddebostan ve bunun gibi Bağdat Caddesi civarında seçkin ve nitelikli siteler ve yapılar üreterek inşaat sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Bu yapılar görünüşleriyle emsallerinden ayırt edilmekte, diğer taraftan sahiplerine kullanım konforu sağlamaktadır. Üretim aşamasında sıkı kontrol ve denetimi sayesinde sağlamlığı ile adlarından söz edilmektedir.

IMG_1775.jpg

EKİBİMİZ

bottom of page